המבחן של המדינה: קפסולות של אספרסו קלאב או תואמות?

דברו עם יועץ קפה

קטגורית מוצרים

מאמרים נוספים

סוגי פולי קפה

סוגי פולי קפה בחינת שקיות הקפה תציג לא פעם את המילים “קפה ערביקה”. ישנם מספר סוגי פולי קפה אך 70-60% מהקפה שמיוצר בעולם הוא מסוג

המשך קריאה »

מקציפי חלב

מקציפי חלב מקפיצים את חוויית הקפה. הם מתאימים לשימוש בכל הכנה, כולל קפה נס “רגיל” ולא פעם מגיעים כהשלמה למכונת הקפה אם זו מגיעה ללא

המשך קריאה »
המבחן של המדינה: קפסולות של אספרסו קלאב או תואמות?

מכונות אספרסו ביתיות הפכו לפריט חובה בכל בית בשנים האחרונות, וקשה למצוא מטבח שאין בו מכונה שיכולה להכין קפה מקפסולות ברגעים בודדים. אחת מהחברות שמככבות בתחום הזה היא אספרסו קלאב ואיתה קפסולות אספרסו קלאב.

אספרסו קלאב היא החברה השנייה בגודלה בארץ (אחרי נספרסו), ומייבאת מכונות קפה קפסולות לשימוש ביתי ולשימוש משרדי. אספרסו קלאב עצמה היא גם מוקד שירות התמיכה הטכני של המכונות, ועושה עבודה די טובה בזה.

אספרסו קלאב היא גם היצרנית של הקפסולות המתאימות למכונה שלה. קפסולות קפה אספרסו קלאב מגיעים במגוון די רחב של חוזקים וטעמים. כל אחד יוכל למצוא את הטעם האהוב עליו מבין שלל הקפסולות של אספרסו קלאב.

חוץ מהקפסולות ה”מקוריות” של החברה, אפשר לקנות היום גם קפסולות תואמות למכונות Caffitaly שמתאימות לשימוש במכונות של אספרסו קלאב, אם כי חשוב לדעת ששימוש בקפסולת קפה “תואמת” מסירה את האחריות של אספרסו קלאב מהמכונה.

אז אם יש לכם מכונה של אספרסו קלאב או שאתם חושבים לקנות מכונה כזאת, חשוב שתדעו קודם מה ההבדלים בין קפסולות “מקוריות” ל”תואמות”, ותחליטו איזו היא הקנייה המתאימה לכם.

קפסולות אספרסו קלאב מקוריות

המגוון הגדול של הקפסולות בחברת אספרסו קלאב הוא אחד היתרונות הגדולים בהזמנת הקפסולות המקוריות של המכונות שלה. בין שלל הקפסולות, תמצאו קפסולות בטעמים שונים וגם בדרגות חוזק שונות. חוץ מהטעמים הרגילים, אתם יכולים להזמין גם קפסולות עם תוספת טעם כמו מוקצ’ינו, וניל, קפה עם הל, אגוזים, וגם שוקו, ואפילו תה.

הטעמים הייחודיים של הקפסולות המקוריות של אספרסו קלאב גורמות לבעלי המכונה להזמין אותן פעם אחרי פעם וליהנות מהן בכל פעם מחדש.

יתרון נוסף הוא איכות הקפסולה. הקפסולות של אספרסו קלאב נחשבות לאיכותיות בטעמן, ובתים רבים ומשרדים רבים בארץ היום נהנים מאיכותן ומחירן.

התקשרו היום לקבלת הצעת מחיר למארז קפסולות אספרסו קלאב >> 073-7315700

קפסולות תואמות למכונות Caffitaly

כמו חברות גדולות אחרות, גם מכונות הקפה של אספרסו קלאב זכו לפיתוח של קפסולות תואמות. כמו עם הקפסולות ה”מקוריות”, ישנן בשוק קפסולות “תואמות” לCaffitaly מבית אספרסו סטאר ואספרסו מור. היתרון הגדול של קפסולות הקפה אספרסו סטאר בלאק ואספרסו מור הוא המחיר הנמוך שלהן.

חוץ מזה, יש כמה הבדלים בין קפסולות מקוריות וקפסולות תואמות שגורמות להרבה אנשים לבחור דווקא באפשרות הראשונה. ההבדל הראשון הוא הטעם של כל סוג קפה – היות וטעם הקפה שבקפסולה נוצר בעקבות. חוץ מזה, הבדל בטעמים של הקפה נגרם מהבדל בהרכב של הפולים עצמם, ככה שקפסולות תואמות הן לא תמיד תואמות מבחינת טעם.

חיסרון נוסף של קפסולות תואמות לאספרסו קלאב הוא הצורה שלהן. החברה שמייצרת קפסולות עבור אספרסו קלאב עושה אותן לפי מידות מדויקות שהיא קבעה. בנוסף, הקפסולה של אספרסו קלאב מגיעה עם חתיכת פלסטיק נוספת בתוך הקפסולה, דבר שמגן על המכונה מפני תקלות וממצה את הקפה טוב יותר.

חוסר ההתאמה במבנה של קפסולות תואם יכול גם לפגום בפעילות של מכשיר הקפה ובחלקים העדינים שבו. הבעיה הזו יכולה לגרום לקלקול של המכונה שלכם, ולהסרת האחריות של אספרסו קלאב ודרישת תשלום על התיקון.

דברו עם יועץ קפה