מכונות אספרסו למשרד – זה הכרחי

מאז ומתמיד היינו עם שאוהב קפה. עד לא מכבר היו אלו קפה נמס וקפה שחור שכיכבו במטבחונים בעבודה. אתם בטח זוכרים את צנצנת הסוכר עם גושי הקפה שמצטברים בפנים עקב העברת הכפית מכוס הקפה לצנצנת הסוכר. למזלנו, עם התפתחות תרבות הקפה בארץ, ומעבר הישראלים מהקפה הנמס לכוס אספרסו או קפה הפוך, כך החלה התגברות השימוש במכונות אספרסו ביתיות ומשרדיות. מכונת אספרסו למשרד היא מוקד העיניינים במטבח, ולכן מכונה מתאימה תעשה הבדל ותעזור לשפר את שביעות רצון העובדים וכך גם את תפוקתם.

מגוון פתרונות קפה למשרדים בכל הגדלים

בין אם יש לכם משרד קטן של נותני שירותים או משרד גדול עם תנועה ערה במטבחון, קופיט תדע לספק לכם את מכונת הקפה הנכונה לכם, פולי הקפה המתאימים ביותר וציוד נלווה כמו כוסות, חד"פ, סוכר ועוד. הידע והניסיון של יועצי הקפה של קופיט, יעזרו לכם להתאים את מכונת הקפה כך שלא תצטרכו לשלם מעבר למה שאתם זקוקים לו, ולא תסבלו מחוסר או מכונה שלא עומדת בהספקים. שאלו אותנו על פתרונות הקפה לעסקים

כאשר אנו נמצאים בהתלבטות רכישה או השכרת מכונת אספרסו למשרד, עלינו לשקול מספר גורמים חשובים. מחיר מכונת האספרסו, מחיר שוטף של פולי הקפה, עלות לכוס ועלות תחזוקה. בכל מקרה אנו נעדיף לרכוש מכונת קפה אוטומטית, ולא ידנית, היות שבמכונות אספרסו אוטומטיות אנו מקצרים את זמן הכנת הקפה, דבר שמונע תור ארוך לשתיית הקפה וקיצור זמן ההתגודדות מסביב למכונה, פחות בלאגן במטבח (אין צורך בהכנה נפרדת לכוס האספרסו, טחינת הקפה, הקצפה של החלב ואז ערבוב של הפרודוקטים) היות ומכונות האספרסו האוטומטיות עושות זאת בשבילנו.

מכונת אספרסו אוטומטית וחצי אוטומטית – מה זה ולמה?

מכונות האספרסו האוטומטיות נחלקות ל-2. כאלו שבלחיצת כפתור עושות את כל סוגי הקפה, דהיינו אספרסו (קצר ארוך וכפול), הפוך/קפוצ'ינו, אמריקנו ולאטה. מכונות אלו לרוב יאפשרו חיבור למיכל חלב או לבקבוק חלב, הקצפה של החלב ומזיגה לספל של החלב המוקצף. וכאלו שיעשו את כוס האפסרסו (קצר ארוך וכפול), אך את החלב נצטרך להקציף בנפרד דרך פיית ההקצפה, ולמזוג אותה בעצמנו לכוס. לרוב מכונת אספרסו למשרד תהיה מכונה אוטומטית onetouch בכדי לקצר את זמן העמידה ליד המכונה, לשפר את העמידות שלה לאורך זמן, ולהשאיר מטבחון נקי.

מכונות אספרסו למשרד – מכונות ידניות

יחד עם זאת, במידה ויש לכם משרד של עובדים שאוהבים לשלוט בהכנת הקפה שלהם ויודעים לעשות זאת, ישנה אפשרות ללכת על מכונות אספרסו ידניות למשרד, שהן מכונות שמצריכות רכישה של מטחנת קפה, מכולת סילוק "עוגיות" קפה, טאמפר, ומיכל הקצפת קפה. במקרה כזה, יש צורך בפינה במטבחון שמוקדשת למכונה, והדרכה לעבודה על מכונת האפסרסו הידנית משום שיש צורך בידע היות וזה לא רק לחיצת כפתור. מכונות ידניות לרוב לא יהוו מכונת אספרסו למשרד משום שהן דורשות ידע ותחזוקה שלרוב במשרדים הם משאב לא קיים.

יחד עם זאת, משום שהנ"ל לא נפוץ בארץ, זו בהחלט יכולה להיות נקודת ייחוד למשרד שלכם, ולהתאים מאוד לקהל ההיפסטרי בחברות.