קפסולות תואמות נספרסו – האם שווה לרכוש כחול ולבן?

דברו עם יועץ קפה

קטגורית מוצרים

מאמרים נוספים

מקציפי חלב

מקציפי חלב מקפיצים את חוויית הקפה. הם מתאימים לשימוש בכל הכנה, כולל קפה נס “רגיל” ולא פעם מגיעים כהשלמה למכונת הקפה אם זו מגיעה ללא

המשך קריאה »

מכונות קפה של נספרסו עדיין תוספות את עיקר שוק מכונות הקפה קפסולות הבינלאומי, ובטח בישראל. ההערכות נעות למעל ל60% ממכונות הקפסולות בארץ הן מכונות מבית נספרסו. עיקר התפוצה הרחבה הזו נוצרה מתקופה ארוכה שנספרסו שלטה בפטנט על עקרון עבודת המכונה ולא ניתן היה לחקות אותה, בזכות אסטרטגיית מיתוג שעוד תלמד לדורות (עם ג’ורג’ קלוני כדמות המפתח), וגם בזכות עיצוב מכונות הקפה ושירות נהדר.

קפסולות הקפה מבית נספרסו הן קפסולות ככל קפה. ישנן טובות יותר וישנן טובות פחות. יחד עם זאת, כל קפסולות הקפה מבית נספרסו הן יקרות להחריד. מדובר על מחירים של יותר מ-2 ₪ ולעתים גם 2.4 ₪ לקפסולה, דבר שהופך את שתיית הקפה בבית ובמשרד לדבר יקר. בחישוב מהיר של בית שבממוצע שותה כ-4 כוסות קפה ליום (2 בני זוג, 2 כוסות קפה כל אחד). מדובר פה על מעל ל-3500 ₪ לשנה (!).

קפסולות קפה תואמות נספרסו – איכותי?

נתחיל מכך שבביטוי “קפסולות קפה תואמות נספרסו” יש קאטצ’. קפסולות הקפה החלופיות אינן תואמות לקפסולות הקפה של נספרסו, וגם לא מנסות להיות. הן קפסולות קפה עצמאיות, שבסך הכל ארוזות בקפסולה שמתאימה בצורתה למכונת הקפה של נספרסו. זהו. אין פה ניסיון לחקות את הטעם, אלא באריזה מתאימה.

כך תוזילו את עלויות קפסולות הקפה שלכם

בכדי להוזיל את עלות צריכת הקפה בבית או במשרד, ניתן פשוט לרכוש כל אחד מהקפסולות התואמות הקיימות בשוק, לחפש בינהם את הטעם שישבה לכם את בלוטות הטעם, ולהמשיך לשתות בהנאה את כוס האספרסו שלכם, מתוך מכונת הקפה המעוצבת של נספרסו.

בין בתי הקליה הישראלים המובילים ניתן למצוא את רוסו קפה ואספרסו מור, ואילו בבינלאומי ניתן למצוא את קימבו ואספרסו קלאב האיטלקיים.

קפסולות רוסו קפה

רוסו קפה הוא בית קלייה וקיפסול ישראלי שיושב בלוד. לרוסו קפה מגוון רחב מאוד של חוזקים וטעמים שונים של קפסולות קפה תואמות נספרסו. ברוסו קפה תמצאו טמעי קפה עדינים וחזקים, חומציים ופירותיים ואף טעמים מיוחדים כגון קוקוס, קרם ברולה, שוקולד מריר, אגוז ועוד. היתרון במגוון כה רחב של טעמים הוא שניתן להזמין מארז מיקס, ואז לבחור איזה טעמים שרוצים. כך ניתן לשרת טוב יותר את בני הבית, או לארח אורחים ולאפשר מגוון רחב יותר של טעמים ובכך לא להשאיר אף אורח מיובש J

רוסו קפה כשרים למהדרין ומחיריהם מתחילים ב1.1 ₪ לקפסולה

קפסולות אספרסו מור

אספרסו מור הינו בית קליה ישראלי שיושב בבית שאן, ומחזיק במותג אספרסו מור ו-MOMENTO. לאספרסו מור 4 טעמים עיקריים של קפה ו1- שוקו. אספרסו מור הם הקפסולה המועדפת אצל בעלי המשרדים והעסקים שבבעלותם מכונת קפה נספרסו ונמאס להם לשלם הון עתק עבור קפסולות הקפה.

אספרסו מור כשרים למהדרין ומחיריהם מתחיל ב0.89 אג’ לקפסולה.

קפסולות קימבו KIMBO

קימבו KIMBO הוא בית קלייה איטלקי נפוליטני בעל שם עולמי. קימבו גם משווקת פולי קפה בשמה. לקימבו 3 טעמים עיקריים ובינם הארמוניה, אינטנסו ונאפולי. אני אישית אוהב את הארמוניה ושותה ממנה את רוב משקאות הקפה שלי. משהו בקרמיות ובקלות בה המשקה זורם בגרוני, גורם לי לרצות לשתות עוד J

קימבו מיובאת לארץ על ידי טמפו, כשרה למהדרין ומתחילה ב1.6 ₪ לקפסולה

קפסולות אספרסו קלאב תואמות נספרסו

אספרסו קלאב זה מותג ששגור בפיו של כל שותה קפה בארץ, גם אם אין לו את מכונת הקפה שלהם. היות ואספרסו קלאב הם חברת הקפה השניה בגודלה בארץ אחרי נספרסו, וגם מצאו את עצמם בהתכתשות סביב סרטון פרסומת פארודית שהם יצרו בעבר. אספרסו קלאב יצרנית קפה אשר בסיסה נמצא באיטליה, ולכן אמנם אספרסו קלאב היא חברה ישראלית, אך הקפה שלה איטלקי. חלק מקפסולות הקפה של אספרסו קלאב נארזות בקפסולה תואמת למכונת נספרסו, ונמכרות גם לקהל שותי הקפה שברשותם מכונת קפה של נספרסו.

הקפסולות כשרות למהדרין ומחירן מתחיל מ1.6 ₪ לקפסולה.

דברו עם יועץ קפה