משרדים, בתי קפה, מסעדות ואולמות תצוגה

ל-Coffeet פתרונות קפה שחור וקפה אפסרסו ונגזרותיו למשרדים. ניתן לבחור ממגוון מכונות אספרסו אוטומטיות מעולות ומשום שאנו מתמחים בנישת הקפה השחור, והעובדה שאנו מחזיקים במלאי רחב של טעמי קפה שחור בתערובות שלנו, הקלייה והאריזה שמתרחשת בישראל, אנו הופכים לאטרקטיביים אצל הלקוחות והעובדים. מחירי הקפה שלנו מתחילים ב-40₪ לחודש, עם התחייבות לכמות מינימלית של קפה בחודש. הייחוד שלנו, מעבר לתערובות הקפה הטעימות שלנו, הוא במכונת הקפה השחור המקצועית שמגיעה יחד עם מכונת האספרסו המסורתית. כחלק מהשירות, ולמשך כל תקופת ההתקשרות העסקית, אנו מספקים מכונה לבישול קפה שחור מקצועית למשרד, ללא צורך ברכישת המכונה.
Saeco HD8917_01 Incanto Cappuccino with Carafe
מכונת קפה אספרסו עם מקציף חלב לייצור אוטומטי ומהיר של מספר סוגי קפה טעים ואיכותי בטחינה במקום

היתרונות במכונות הקפה אספרסו שלנו

מכונות הקפה שקופיט מספקת ללקוחותיה הם מכונות אוטומטיות איתם ניתן לייצר עד 6 סוגי קפה שונים (אספרסו, קפוצ'ינו, קפה מוקה ועוד), והכל מאותם פולים. שירות התיקונים, האחזקה וההדרכה מתבצעים במשרדי הלקוח, וגם פולי הקפה מגיעים במשלוח מהיר. לעסקים קטנים יותר, ניתן להשיג אצלנו מכונות קפה קפסולות ללא עלות, ברכישת קפסולות קפה מאיתנו. אנו נעזרים רק בחברות הטובות ביותר, כדוגמת Delonghi ו-Lavazza.

היתרונות בהשכרת מכונה לבישול קפה שחור

במספר נקודות עיקריות –
  • יותר כוסות לקילו קפה ממכונת אספרסו
  • עלות קפה נמוכה יותר
  • מכונות אמינות יותר
כל היתרונות הללו מאפשרים לבעל המכונה להנות מעלות נמוכה יותר, בזמן שהעובדים נהנים מקפה איכותי ובריא יותר.
מכונה אוטומטית לבישול קפה שחור מקצועית למשרד ולתעשיית המזון ומשקאות - ארזום OKKA פרימיום
מכונה אוטומטית לבישול קפה שחור מקצועית למשרד ולתעשיית המזון ומשקאות – ארזום OKKA פרימיום

אז מה זה שירות קפה, ולמה אני לא פשוט קונה מכונה?

מכונת קפה באופן כללי, וקפה שחור טורקי מבושל בפרט, היא מכונה בעלת מספר רכיבים חשמליים, תרמוסטט, חיישנים וכולה שלעתים מודות לתקלות. כאשר מכשיר חשמלי נמצא בשימוש לא תדיר, כמות התקלות נמוכה, אך כאשר השימוש בה גדל כך גם מספר התקלות. רכישת מכשיר באופן פרטני אמנם יזכה אתכם בשנה אחריות יצרן על תקלות, אך לאחר מכן תצטרכו לשלוח לתיקון בתשלום או לרכוש מכונה חדשה. בנוסף, בהתאם לגידול בשימוש במכונה, כך גם גדל הצורך בכמות גדולה יותר של אבקת קפה. שירות קפה הוא בעצם שירות בו אתם מחכירים מכונה ואיתה גם שירות תיקונים, תמורת התחייבות לרכישת כמות מסוימת של קפה. בעצם, אתם רוכשים את הקפה שאתם גם ככה צריכים לרכוש, בצורה מוזלת ועם מכונה "מתנה". היתרון שלנו? אתם רוכשים את הקפה מאיתנו. היתרון שלכם? יש לכם מכונה ללא עלות וללא כאבי ראש, ואספקת קפה בעלות מוזלת ובמשלוח לבית העסק.