המשימה: לספק שירות קפה איכותי לעסקים

האמצעי: מכונות קפה ברמה הכי גבוהה ותערובות קפה איכותיות

מכונות הקפה שחור טורקי מבושל של Coffeet נמכרות בקצב מדהים בקרב שותי הקפה השחור, ומכונות הקפה אספרסו וקפוצ'ינו מוכרות ובעלות וותק וניסיון בקרב שותי הקפה הפוך ואספרסו.
אז למה דווקא קופיט Coffeet? שילוב של יופי, איכות, מחיר שווה לכל נפש, וכוס קפה איכותית שקשה להתחרות איתה.

היתרון ברכישת שירות קפה למשרדים קטנים, בינוניים וגדולים ב-Coffeet

היתרון הגדול בעבודה מול קופיט Coffeet הוא ההתמחות שלנו במכונות קפה אספרסו ומכונות קפה לבישול קפה שחור שיודע להוזיל עלויות ולהתאים לגודל משרדים אשר משרתים קהל של עובדים ולקוחות שותי קפה. הדרך? אנחנו מתאימים את סוג המכונה ופולי הקפה לגודל ולדרישת המשרד, וכך מגיעים למחיר האופטימלי שלע המשרד לשלם. בנוסף, הקפה השחור טורקי שיוצא ממכונת הקפה שלנו כל כך טעים, שהוא ממיר חלק משותי האפסרסו לשתיית קפה שחור, וקפה שחור עולה פחות מאספרסו.

אז בהצטרפות לשירות הקפה של קופיט Coffeet, אתם מקבלים בעסקת חבילה מכונה אוטומטית למשקאות כמו אספרסו והפוך, ומכונה נוספת שתבשל לכם קפה שחור טורקי אמיתי. זאת יחד עם פולי קפה בקלייה מקומית שאוהבות את המכונות, והעלויות שלהם אינם גבוהות.

עכשיו לתכלס: אילו מכונות קפה אנחנו מקבלים?

מכונת קפה אספרסו סופר אוטומטית

למה מכונת קפה אספרסו סופר אוטומטית? משום שבמכונות ידניות וסמי ידניות (כמו שאתם רואים בבתי קפה), העובדים צריכים להבין במכונה, ויש התעסקות שצורכת זמן יקר של עבודה. מעבר לכך, לא כל אחד יודע להכין קפוצינו, להקציף קפה וכולה. במכונות הקפה הסופר אוטומטיות שלנו, העובד צריך בסה"כ ללחוץ על כפתור ולקבל תוך זמן קצר את כוס הקפה האהוב עליו, אפילו אם בזמן ההכנה הלך רגע לטפל בעוד נושא קצר וחשוב. הקפה יחכה לו מוכן בכוס.

ניתן לבחור ממגוון מכונות למשרד:

.
.
.

מכונה אוטומטית לבישול קפה שחור טורקי

אויש זה טעים…יותר אנשים שותים קפה שחור משנדמה לכם, וזה טוב. עלויות הקפה השחור הן יחסית נוחות יותר לעסק ובנוסף, מכונת הקפה שלנו יודעת להכין עד 4 כוסות מוקה במקביל, עניין שפוטנציאלית יכול לקצר את זמן ההמתנה לקפה מ-אדם אחד בכל פעם, לעד 4 אנשים במקביל. קיצור של 10 דקות קשקושים במטבח.

מכונת הקפה השחור של KAAVE סטנדרט:

התייעצו עוד היום עם יועץ קפה:

    או התקשרו ל- 073-7315700